WEDSTRIJD
04.03.20 | 1e ronde | Andrea Lazaro Garcia | Darya Astakhova | 6-3, 6-2 | W25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Andrea Lazaro Garcia | Darya Astakhova | |
1e Service % | 27/51 (53%) | 34/47 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 23/34 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/24 (67%) | 4/13 (31%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/47 (43%) | 12/51 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-A, 40-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
Andrea Lazaro Garcia | 1-0 | |
2-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Darya Astakhova | |
Andrea Lazaro Garcia | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andrea Lazaro Garcia vs. Darya Astakhova - onderlinge wedstrijden
04.03.20 | 1e ronde | Andrea Lazaro Garcia | Darya Astakhova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Antalya | Clay |
Andrea Lazaro Garcia form & Darya Astakhova form
Andrea Lazaro Garcia - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Darya Astakhova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |