WEDSTRIJD
20.10.21 | 2e ronde | Andreea Rosca | Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 6-4, 7-5 | W25 Seville | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Rosca | Ane Mintegi Del Olmo | |
1e Service % | 97/119 (82%) | 73/104 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 51/97 (53%) | 40/73 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 8/17 (47%) | 7/22 (32%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/104 (51%) | 55/119 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 117/223 (52%) | 106/223 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andreea Rosca | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andreea Rosca | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Rosca vs. Ane Mintegi Del Olmo - onderlinge wedstrijden
20.10.21 | 2e ronde | Andreea Rosca | Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Seville | Clay |
Andreea Rosca form & Ane Mintegi Del Olmo form
Andreea Rosca - laatste wedstrijden
W15 Bucharest - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.22 Kwalif. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Ane Mintegi Del Olmo - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.22 3e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |