WEDSTRIJD
05.06.23 | Kwalif. | Andreea Prisacariu | Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | La Bisbal | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Prisacariu | Andrea Gamiz | |
1e Service % | 29/50 (58%) | 21/35 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 9/21 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 3/14 (21%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/35 (66%) | 17/50 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dubbele fouten | 6 | 0 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andreea Prisacariu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andreea Prisacariu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
Andreea Prisacariu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Prisacariu vs. Andrea Gamiz - onderlinge wedstrijden
05.06.23 | Kwalif. | Andreea Prisacariu | Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | La Bisbal | Clay |
14.09.21 | 1e ronde | Andrea Gamiz | Andreea Prisacariu | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W80 Valencia | Clay |
Andreea Prisacariu form & Andrea Gamiz form
Andreea Prisacariu - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Andrea Gamiz - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |