WEDSTRIJD
16.12.20 | 1e ronde | Andreea Prisacariu | Daria Shalamanova | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Prisacariu | Daria Shalamanova | |
1e Service % | 42/61 (69%) | 22/34 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/42 (67%) | 7/22 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/9 (11%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/34 (74%) | 25/61 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 3-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andreea Prisacariu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andreea Prisacariu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Prisacariu vs. Daria Shalamanova - onderlinge wedstrijden
12.10.22 | 1e ronde | Daria Shalamanova | Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Sozopol | Hard |
16.12.20 | 1e ronde | Andreea Prisacariu | Daria Shalamanova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Andreea Prisacariu form & Daria Shalamanova form
Andreea Prisacariu - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Daria Shalamanova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Sofia Subbotina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
10.12.22 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.22 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Radulova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
17.09.22 Halve finale | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-4, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luciana Blatter | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Divac | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |