WEDSTRIJD
18.05.23 | 2e ronde | Andreea Prisacariu | Diana Demidova | 4-6, 6-1, 7-66 | W60 Bodrum | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Prisacariu | Diana Demidova | |
1e Service % | 76/106 (72%) | 69/115 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/76 (62%) | 40/69 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 20/46 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/115 (48%) | 46/106 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 115/221 (52%) | 106/221 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Andreea Prisacariu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Diana Demidova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Prisacariu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Diana Demidova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Prisacariu | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Prisacariu | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Diana Demidova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Andreea Prisacariu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Diana Demidova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andreea Prisacariu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andreea Prisacariu | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-4 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andreea Prisacariu | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Diana Demidova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Prisacariu | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Diana Demidova | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Prisacariu vs. Diana Demidova - onderlinge wedstrijden
18.05.23 | 2e ronde | Andreea Prisacariu | Diana Demidova | 4-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | W60 Bodrum | Clay |
02.03.21 | Kwalif. | Andreea Prisacariu | Diana Demidova | 7-618, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Andreea Prisacariu form & Diana Demidova form
Andreea Prisacariu - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Diana Demidova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |