WEDSTRIJD
18.05.21 | Kwalif. | Andreea Prisacariu | Karman Kaur Thandi | 6-3, 5-7, 10-7 | W25 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Prisacariu | Karman Kaur Thandi | |
1e Service % | 56/71 (79%) | 68/100 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/56 (43%) | 33/68 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/100 (55%) | 39/71 (55%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/171 (51%) | 84/171 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andreea Prisacariu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andreea Prisacariu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andreea Prisacariu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andreea Prisacariu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andreea Prisacariu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Karman Kaur Thandi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-7 |
3 | ||
Andreea Prisacariu | 0-0 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 5-7, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Prisacariu vs. Karman Kaur Thandi - onderlinge wedstrijden
18.05.21 | Kwalif. | Andreea Prisacariu | Karman Kaur Thandi | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Platja | Clay |
Andreea Prisacariu form & Karman Kaur Thandi form
Andreea Prisacariu - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail |
Karman Kaur Thandi - laatste wedstrijden
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-72, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Dodin | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 5-7, 0-1, - Karman Kaur Thandi - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Yexin Ma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Chloe Henderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 2-4, - Karman Kaur Thandi - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Susanna Maltby | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-65, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Maria Mateas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Grace Min | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Julie Struplova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
26.01.23 Kwartfinale | vs. Ankita Raina | 6-4, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.01.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |