WEDSTRIJD
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Ane Mintegi Del Olmo | Giulia Carbonaro | 7-5, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ane Mintegi Del Olmo vs. Giulia Carbonaro - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Ane Mintegi Del Olmo | Giulia Carbonaro | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ane Mintegi Del Olmo form & Giulia Carbonaro form
Ane Mintegi Del Olmo - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.22 3e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Giulia Carbonaro - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Irina Balus | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lucie Urbanova | 7-61, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Bianca Bulat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marta Mariani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Jana Bojovic | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anamaria Federica Oana | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Denise Valente | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Alisa Baranovska | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalija Senic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |