WEDSTRIJD
10.12.20 | 2e ronde | Ane Mintegi Del Olmo | Paula Ormaechea | 6-4, 2-6, 7-5 | W15 Madrid | Clay |
STATISTIEKEN
Ane Mintegi Del Olmo | Paula Ormaechea | |
1e Service % | 61/86 (71%) | 74/116 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/61 (46%) | 38/74 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/25 (40%) | 16/42 (38%) |
Benutte Breakpoints | 9/19 (47%) | 9/13 (69%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 62/116 (53%) | 48/86 (56%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/202 (50%) | 102/202 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ane Mintegi Del Olmo vs. Paula Ormaechea - onderlinge wedstrijden
10.12.20 | 2e ronde | Ane Mintegi Del Olmo | Paula Ormaechea | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Madrid | Clay |
Ane Mintegi Del Olmo form & Paula Ormaechea form
Ane Mintegi Del Olmo - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.22 3e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Paula Ormaechea - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Florianopolis - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
29.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail |