WEDSTRIJD
17.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Ane Mintegi Del Olmo | Vasanti Shinde | 6-1, 6-0 | W25 Seville | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
15.02.97, 27 Jaar
13687 $
15.02.97, 27 Jaar
13687 $
Ane Mintegi Del Olmo vs. Vasanti Shinde - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Ane Mintegi Del Olmo | Vasanti Shinde | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Seville | Clay |
Ane Mintegi Del Olmo form & Vasanti Shinde form
Ane Mintegi Del Olmo - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.22 3e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Vasanti Shinde - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-75, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Roki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kubareva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 2e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |