WEDSTRIJD
05.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Aneta Kladivova | Jana Vanik | 6-1, 6-0 | W25 Frydek | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
15.02.03, 21 Jaar
15.02.03, 21 Jaar
Aneta Kladivova vs. Jana Vanik - onderlinge wedstrijden
05.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Aneta Kladivova | Jana Vanik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
Aneta Kladivova form & Jana Vanik form
Aneta Kladivova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail |
Jana Vanik - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |