WEDSTRIJD
02.07.20 | 1e ronde | Aneta Laboutkova | Darja Vidmanova | 7-5, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Darja Vidmanova | |
Aneta Laboutkova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Aneta Laboutkova | 1-4 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-4 | Darja Vidmanova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-4 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Aneta Laboutkova | 4-5 | |
0-0, 30-0 | ||
5-5 | Darja Vidmanova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 6-5 | |
7-5 | Darja Vidmanova | |
7-5 |
2 | ||
0-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Aneta Laboutkova | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Darja Vidmanova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Darja Vidmanova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
5-3 | Darja Vidmanova | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aneta Laboutkova vs. Darja Vidmanova - onderlinge wedstrijden
02.07.20 | 1e ronde | Aneta Laboutkova | Darja Vidmanova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Aneta Laboutkova form & Darja Vidmanova form
Aneta Laboutkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail |
Darja Vidmanova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
09.06.21 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |