WEDSTRIJD
08.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Angela Fita Boluda | Mina Hodzic | 6-1, 6-3 | W25 Koksijde | Clay |
STATISTIEKEN
Angela Fita Boluda | Mina Hodzic | |
1e Service % | 34/45 (76%) | 30/51 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/34 (74%) | 12/30 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/51 (57%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Angela Fita Boluda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Angela Fita Boluda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angela Fita Boluda vs. Mina Hodzic - onderlinge wedstrijden
19.11.23 | Finale | Angela Fita Boluda | Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Nules | Clay |
30.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Angela Fita Boluda | Mina Hodzic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Manacor | Hard |
08.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Angela Fita Boluda | Mina Hodzic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Koksijde | Clay |
Angela Fita Boluda form & Mina Hodzic form
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |
Mina Hodzic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |