WEDSTRIJD
07.10.21 | 2e ronde | Angela Fita Boluda | Shiho Akita | 6-2, 6-4 | W25 Loule | Hard |
STATISTIEKEN
Angela Fita Boluda | Shiho Akita | |
1e Service % | 45/65 (69%) | 51/76 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/45 (67%) | 27/51 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/20 (40%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/17 (29%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/76 (50%) | 27/65 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Angela Fita Boluda | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Angela Fita Boluda | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angela Fita Boluda vs. Shiho Akita - onderlinge wedstrijden
11.01.24 | 2e ronde | Angela Fita Boluda | Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W35 Antalya | Clay |
07.10.21 | 2e ronde | Angela Fita Boluda | Shiho Akita | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Loule | Hard |
Angela Fita Boluda form & Shiho Akita form
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |
Shiho Akita - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - scratch | wedstrijd detail |