WEDSTRIJD
02.12.21 | 2e ronde | Angelica Moratelli | Jasmijn Gimbrere | 6-3, 6-3 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Angelica Moratelli | Jasmijn Gimbrere | |
1e Service % | 29/51 (57%) | 55/83 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/29 (55%) | 28/55 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 6/28 (21%) |
Benutte Breakpoints | 7/23 (30%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/83 (59%) | 24/51 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/134 (57%) | 58/134 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Angelica Moratelli | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Angelica Moratelli | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angelica Moratelli | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angelica Moratelli | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Angelica Moratelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angelica Moratelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Moratelli | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Moratelli | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Angelica Moratelli | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angelica Moratelli vs. Jasmijn Gimbrere - onderlinge wedstrijden
02.12.21 | 2e ronde | Angelica Moratelli | Jasmijn Gimbrere | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
25.11.21 | 2e ronde | Angelica Moratelli | Jasmijn Gimbrere | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Angelica Moratelli form & Jasmijn Gimbrere form
Angelica Moratelli - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jasmijn Gimbrere - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Basant Kaur | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Caramelli | Giulia Caramelli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | - Jasmijn Gimbrere - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Julie Tungamirai | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Beverley Nyangon | 7-65, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |