WEDSTRIJD
22.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Angelica Moratelli | Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-0, 6-1 | W25 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angelica Moratelli vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto - onderlinge wedstrijden
22.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Angelica Moratelli | Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Porto | Hard |
Angelica Moratelli form & Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto form
Angelica Moratelli - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail |
Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto - laatste wedstrijden
W15 Lubbock - Hard | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Novak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Palmela - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Julia Payola | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Conde Monfort | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Quiterio | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Kwalif. | vs. Uxia Martinez Moral | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Madalena Tanqueiro | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Setubal - Hard | ||||
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
03.07.18 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
23.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Filip | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
18.04.18 1e ronde | vs. Vivian Heisen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
28.03.18 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.03.18 Kwalif. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
25.10.17 1e ronde | vs. Katie Boulter | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Jansen Figueras | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde | vs. Maria Joao Koehler | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Lastique | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |