WEDSTRIJD
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Angelica Raggi | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
15.08.00, 23 Jaar
15.08.00, 23 Jaar
Angelica Raggi vs. Diana Maria Mihail - onderlinge wedstrijden
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Angelica Raggi | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Angelica Raggi form & Diana Maria Mihail form
Angelica Raggi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 7-65, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 6-77, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Alexia Mosteanu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.23 Finale | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.23 Halve finale | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Diana Maria Mihail - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail |