WEDSTRIJD
04.05.21 | 1e ronde | Angelica Raggi | Emilie Lindh Gallagher | 6-0, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Angelica Raggi | Emilie Lindh Gallagher | |
1e Service % | 25/41 (61%) | 25/37 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/25 (64%) | 8/25 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/37 (70%) | 14/41 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Raggi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angelica Raggi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelica Raggi | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Angelica Raggi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Raggi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelica Raggi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Angelica Raggi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angelica Raggi vs. Emilie Lindh Gallagher - onderlinge wedstrijden
04.05.21 | 1e ronde | Angelica Raggi | Emilie Lindh Gallagher | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Angelica Raggi form & Emilie Lindh Gallagher form
Angelica Raggi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 7-65, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 6-77, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Alexia Mosteanu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.23 Finale | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Emilie Lindh Gallagher - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
12.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |