WEDSTRIJD
15.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Angelina Graovac | Yasmeen Ghaoui | 6-2, 6-1 | W25 Vrnjacka | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
06.11.01, 22 Jaar
06.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lebanon
08.01.01, 23 Jaar
08.01.01, 23 Jaar
Angelina Graovac vs. Yasmeen Ghaoui - onderlinge wedstrijden
15.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Angelina Graovac | Yasmeen Ghaoui | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Vrnjacka | Clay |
Angelina Graovac form & Yasmeen Ghaoui form
Angelina Graovac - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 0-3, - Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mahaylia Kaori White | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabete Brutane | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Najean | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tanisha Kashyap | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Monique Barry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.22 1e ronde | vs. Danielle Badman | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ariana-Cristiana Corbeanu | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva-Maria Riml | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Layton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Taylor | 0-6, 0-3, - Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amelie-Christin Janssen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 0-6, 0-2, - Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Yasmeen Ghaoui - laatste wedstrijden
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 Kwalif. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-4, - Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Mora Ballo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.01.20 Kwalif. | vs. Chiara Bordo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elif Sanem Karadag | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.01.20 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pairone | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 0-2, - Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Armina Izic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-5, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kaposvar - Clay | ||||
07.05.18 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mamaia - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - scratch | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Jankovic (1999) | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Bursa | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Gheorghita | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |