WEDSTRIJD
06.10.22 | 2e ronde | Angelina Wirges | Merel Hoedt | 3-6, 7-65, 6-2 | W15 Reims | I. hard |
STATISTIEKEN
Angelina Wirges | Merel Hoedt | |
1e Service % | 57/101 (56%) | 60/82 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/57 (67%) | 38/60 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/44 (41%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/82 (43%) | 45/101 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/183 (50%) | 92/183 (50%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 7 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Angelina Wirges | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angelina Wirges | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Angelina Wirges | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Angelina Wirges | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Angelina Wirges | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angelina Wirges | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Angelina Wirges | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angelina Wirges | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Angelina Wirges | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Angelina Wirges | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Wirges | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Angelina Wirges | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angelina Wirges | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelina Wirges | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelina Wirges | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angelina Wirges vs. Merel Hoedt - onderlinge wedstrijden
03.08.23 | Kwartfinale | Merel Hoedt | Angelina Wirges | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Eindhoven | Clay |
06.10.22 | 2e ronde | Angelina Wirges | Merel Hoedt | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Reims | I. hard |
Angelina Wirges form & Merel Hoedt form
Angelina Wirges - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Merel Hoedt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |