WEDSTRIJD
06.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Angelique Svinos | Natalie Barbir | 6-4, 6-2 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
17.02.90, 34 Jaar
17.02.90, 34 Jaar
Angelique Svinos vs. Natalie Barbir - onderlinge wedstrijden
06.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Angelique Svinos | Natalie Barbir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
30.10.17 | 1e ronde van de kwal. | Angelique Svinos | Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Canberra | Hard |
Angelique Svinos form & Natalie Barbir form
Angelique Svinos - laatste wedstrijden
Savitaipale - Clay | ||||
02.08.18 2e ronde | vs. Venla Ahti | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.18 1e ronde | vs. Alisa Axyanova | 6-75, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
25.07.18 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.18 1e ronde | vs. Huliya Esen | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ange Oby Kajuru | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Pia Konig | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.18 Kwalif. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Balic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ninomiya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.17 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
13.10.17 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
04.10.17 2e ronde | vs. Yexin Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.17 1e ronde | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
16.09.17 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.17 Kwartfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.17 2e ronde | vs. Kelly Williford | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.17 1e ronde | vs. Federica Joe Gardella | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
05.09.17 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Sandra Jamrichova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
22.08.17 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
10.08.17 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.17 1e ronde | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
12.07.17 1e ronde | vs. Katarina Adamovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Natalie Barbir - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |