WEDSTRIJD
17.04.21 | Kwartfinale | Anhelina Kalinina | Eva Guerrero Alvarez | 6-1, 6-2 | W60 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Anhelina Kalinina | Eva Guerrero Alvarez | |
1e Service % | 27/47 (57%) | 34/60 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/27 (70%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/20 (75%) | 13/26 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/60 (50%) | 13/47 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anhelina Kalinina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anhelina Kalinina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anhelina Kalinina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anhelina Kalinina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anhelina Kalinina vs. Eva Guerrero Alvarez - onderlinge wedstrijden
23.04.21 | Kwartfinale | Anhelina Kalinina | Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Oeiras | Clay |
17.04.21 | Kwartfinale | Anhelina Kalinina | Eva Guerrero Alvarez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Oeiras | Clay |
Anhelina Kalinina form & Eva Guerrero Alvarez form
Anhelina Kalinina - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 4e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.03.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
05.10.23 3e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Eva Guerrero Alvarez - laatste wedstrijden
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-3, - Eva Guerrero Alvarez - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-0, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-3, - Eva Guerrero Alvarez - scratch | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Ena Koike | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |