WEDSTRIJD
09.11.19 | Halve finale | Anhelina Kalinina | Katherine Sebov | 6-3, 6-0 | W60 Las | Hard |
STATISTIEKEN
Anhelina Kalinina | Katherine Sebov | |
1e Service % | 23/39 (59%) | 41/62 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/23 (78%) | 19/41 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 9/21 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/62 (55%) | 11/39 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anhelina Kalinina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Katherine Sebov | |
0-0 | ||
Anhelina Kalinina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
Anhelina Kalinina | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Katherine Sebov | |
Anhelina Kalinina | 4-2 | |
4-3 | Katherine Sebov | |
Anhelina Kalinina | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Katherine Sebov | |
Anhelina Kalinina | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-0 | Katherine Sebov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Anhelina Kalinina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-0 | Katherine Sebov | |
0-0 | ||
Anhelina Kalinina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anhelina Kalinina vs. Katherine Sebov - onderlinge wedstrijden
09.11.19 | Halve finale | Anhelina Kalinina | Katherine Sebov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Las | Hard |
17.01.18 | 1e ronde | Anhelina Kalinina | Katherine Sebov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Orlando | Clay |
Anhelina Kalinina form & Katherine Sebov form
Anhelina Kalinina - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 4e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.03.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
05.10.23 3e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Katherine Sebov - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 0-2, - Katherine Sebov - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-76, 6-4, 4-0, Ysaline Bonaventure - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Lea Boskovic | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alycia Parks | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lulu Sun | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Isabelle Boulais | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Natasha Sengphrachanh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 2-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Kayla Day | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Emina Bektas | 3-2, Emina Bektas - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Annabelle Xu | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |