WEDSTRIJD
16.07.21 | Kwartfinale | Anhelina Kalinina | Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | Budapest | Clay |
STATISTIEKEN
Anhelina Kalinina | Panna Udvardy | |
1e Service % | 38/65 (58%) | 39/81 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/38 (63%) | 24/39 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 18/42 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/81 (48%) | 26/65 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anhelina Kalinina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anhelina Kalinina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anhelina Kalinina | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anhelina Kalinina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anhelina Kalinina vs. Panna Udvardy - onderlinge wedstrijden
16.07.21 | Kwartfinale | Anhelina Kalinina | Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Budapest | Clay |
Anhelina Kalinina form & Panna Udvardy form
Anhelina Kalinina - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 4e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.03.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
05.10.23 3e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Panna Udvardy - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |