WEDSTRIJD
23.12.20 | 1e ronde | Anhzelika Isaeva | Yui Chikaraishi | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Anhzelika Isaeva | Yui Chikaraishi | |
1e Service % | 35/57 (61%) | 49/67 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/35 (69%) | 25/49 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 9/18 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/67 (49%) | 21/57 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/124 (56%) | 55/124 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anhzelika Isaeva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anhzelika Isaeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anhzelika Isaeva | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anhzelika Isaeva vs. Yui Chikaraishi - onderlinge wedstrijden
23.12.20 | 1e ronde | Anhzelika Isaeva | Yui Chikaraishi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anhzelika Isaeva form & Yui Chikaraishi form
Anhzelika Isaeva - laatste wedstrijden
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
27.02.22 Finale | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.22 Halve finale | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail |
Yui Chikaraishi - laatste wedstrijden
W35 Osaka - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |