WEDSTRIJD
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Ani Amiraghyan | Francesca Dell'Edera | 6-0, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
28.06.96, 27 Jaar
28.06.96, 27 Jaar
Ani Amiraghyan vs. Francesca Dell'Edera - onderlinge wedstrijden
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Ani Amiraghyan | Francesca Dell'Edera | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ani Amiraghyan form & Francesca Dell'Edera form
Ani Amiraghyan - laatste wedstrijden
W25 Cairo - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asya Colombo | 3-4, - Ani Amiraghyan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.04.22 Kwartfinale | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.04.22 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.04.22 Kwartfinale | vs. Briana Szabo | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 2-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Anna Brogan | 2-4, - Ani Amiraghyan - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jermine Sherif | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | - | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.04.21 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.21 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 2-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
21.04.21 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail |
Francesca Dell'Edera - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Padova - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |