WEDSTRIJD
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Ani Amiraghyan | Yarden Akler | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
22.04.99, 24 Jaar
22.04.99, 24 Jaar
Ani Amiraghyan vs. Yarden Akler - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Ani Amiraghyan | Yarden Akler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ani Amiraghyan form & Yarden Akler form
Ani Amiraghyan - laatste wedstrijden
W25 Cairo - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asya Colombo | 3-4, - Ani Amiraghyan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.04.22 Kwartfinale | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.04.22 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.04.22 Kwartfinale | vs. Briana Szabo | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.22 Kwalif. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 2-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Anna Brogan | 2-4, - Ani Amiraghyan - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jermine Sherif | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | - | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.04.21 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.21 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 2-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
21.04.21 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail |
Yarden Akler - laatste wedstrijden
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |