WEDSTRIJD
15.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Anika Jaskova | Adele Burato | 6-2, 6-2 | W15 Bratislava | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
01.11.00, 23 Jaar
01.11.00, 23 Jaar
Anika Jaskova vs. Adele Burato - onderlinge wedstrijden
15.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Anika Jaskova | Adele Burato | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Bratislava | I. hard |
Anika Jaskova form & Adele Burato form
Anika Jaskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Adele Burato - laatste wedstrijden
W25 Osijek - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nardine Salem | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 4-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
23.12.21 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.12.21 1e ronde | vs. Katerina Petrova | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Layla Shoukry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 7-65, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gross | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Peiretti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 7-5, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Kadleckova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Andreea Alexandra Lila | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rachelle Starreveld | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eline Audenaert | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Saara Orav | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Emma Davis | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |