WEDSTRIJD
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Anika Jaskova | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-4 | W40 Murska | I. hard |
STATISTIEKEN
Anika Jaskova | Emily Webley-Smith | |
1e Service % | 50/71 (70%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/50 (62%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/21 (33%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/48 (52%) | 33/71 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/119 (53%) | 56/119 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anika Jaskova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Anika Jaskova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anika Jaskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Anika Jaskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anika Jaskova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anika Jaskova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anika Jaskova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anika Jaskova vs. Emily Webley-Smith - onderlinge wedstrijden
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Anika Jaskova | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W40 Murska | I. hard |
Anika Jaskova form & Emily Webley-Smith form
Anika Jaskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |