WEDSTRIJD
29.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Anika Jaskova | Nikola Novotna | 6-3, 6-1 | W60 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
01.11.98, 25 Jaar
01.11.98, 25 Jaar
Anika Jaskova vs. Nikola Novotna - onderlinge wedstrijden
29.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Anika Jaskova | Nikola Novotna | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Prague | Clay |
Anika Jaskova form & Nikola Novotna form
Anika Jaskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Nikola Novotna - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 2-6, 0-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-2, 12-14 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Sedlackova | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Cindy Burger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Sabina Machalova | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
10.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
30.08.18 2e ronde | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.18 1e ronde | vs. Giorgie Jones | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Veronika Koberlingova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sarka Richterova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sarka Richterova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Zorgovska | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |