WEDSTRIJD
22.03.23 | 1e ronde | Anika Jaskova | Sebastianna Scilipoti | 2-6, 6-3, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Anika Jaskova | Sebastianna Scilipoti | |
1e Service % | 48/75 (64%) | 48/71 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/48 (67%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/71 (48%) | 28/75 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/146 (55%) | 65/146 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anika Jaskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anika Jaskova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anika Jaskova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anika Jaskova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Anika Jaskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anika Jaskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anika Jaskova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anika Jaskova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anika Jaskova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anika Jaskova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anika Jaskova vs. Sebastianna Scilipoti - onderlinge wedstrijden
22.03.23 | 1e ronde | Anika Jaskova | Sebastianna Scilipoti | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anika Jaskova form & Sebastianna Scilipoti form
Anika Jaskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sebastianna Scilipoti - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |