WEDSTRIJD
22.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Anika Jaskova | Veronika Vlkovska | 6-1, 4-6, 10-6 | W15 Bratislava | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
06.09.97, 26 Jaar
14971 $
06.09.97, 26 Jaar
14971 $
Anika Jaskova vs. Veronika Vlkovska - onderlinge wedstrijden
10.08.21 | Kwalif. | Veronika Vlkovska | Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Bratislava | Clay |
22.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Anika Jaskova | Veronika Vlkovska | 6-1, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Bratislava | I. hard |
Anika Jaskova form & Veronika Vlkovska form
Anika Jaskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Veronika Vlkovska - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
21.08.21 Halve finale | vs. Anna Turati | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Anna Gross | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Nikola Novotna | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Victoria Kan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 Kwalif. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Malene Helgo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.21 Kwalif. | vs. Martina Marusinova | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
07.08.20 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |