WEDSTRIJD
27.01.21 | 1e ronde | Anita Wagner | Elina Avanesyan | 5-5, - scratch | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Anita Wagner | Elina Avanesyan | |
1e Service % | 23/34 (68%) | 30/38 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/23 (43%) | 15/30 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/11 (73%) | 5/8 (63%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/38 (47%) | 16/34 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 36/72 (50%) | 36/72 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anita Wagner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Elina Avanesyan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anita Wagner | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Elina Avanesyan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anita Wagner | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Elina Avanesyan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anita Wagner | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Elina Avanesyan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anita Wagner | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Elina Avanesyan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anita Wagner | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-5 |
2 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anita Wagner vs. Elina Avanesyan - onderlinge wedstrijden
05.05.21 | 1e ronde | Elina Avanesyan | Anita Wagner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
27.01.21 | 1e ronde | Anita Wagner | Elina Avanesyan | 5-5, Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Anita Wagner form & Elina Avanesyan form
Anita Wagner - laatste wedstrijden
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
26.09.22 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 0-2, - Anita Wagner - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Nicole Khirin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 7-5, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youmi Zhuoma | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
25.01.22 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Jessica Failla | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Ramenskaja | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sezer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Evita Ramirez | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-1, - Anita Wagner - scratch | wedstrijd detail |
Elina Avanesyan - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - scratch | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
24.06.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |