WEDSTRIJD
30.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Anja Wildgruber | Carlotta Moccia | 4-6, 6-0, 10-7 | W25 Trieste | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
17.03.03, 21 Jaar
17.03.03, 21 Jaar
Anja Wildgruber vs. Carlotta Moccia - onderlinge wedstrijden
30.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Anja Wildgruber | Carlotta Moccia | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Trieste | Clay |
Anja Wildgruber form & Carlotta Moccia form
Anja Wildgruber - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail |
Carlotta Moccia - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 6-73, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Peer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-2, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Marie Weckerle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sonia Cassani | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sara Milanese | 7-64, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Gurleen Singh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Schaedel | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-75, 2-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.04.23 Kwalif. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Terracina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Talleri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sofia Snitko | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |