WEDSTRIJD
06.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Anja Wildgruber | Doga Turkmen | 1-6, 7-66, 10-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
Anja Wildgruber vs. Doga Turkmen - onderlinge wedstrijden
06.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Anja Wildgruber | Doga Turkmen | 1-6, 7-66, 10-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anja Wildgruber form & Doga Turkmen form
Anja Wildgruber - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail |
Doga Turkmen - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |