WEDSTRIJD
12.04.22 | Kwalif. | Anja Wildgruber | Kristina Paskauskas | 6-3, 3-6, 10-5 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anja Wildgruber vs. Kristina Paskauskas - onderlinge wedstrijden
12.04.22 | Kwalif. | Anja Wildgruber | Kristina Paskauskas | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Anja Wildgruber form & Kristina Paskauskas form
Anja Wildgruber - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail |
Kristina Paskauskas - laatste wedstrijden
W15 Champaign - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Mary Lewis | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Rachael Smith | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angella Okutoyi | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 7-65, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Asia Muhammad | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sally Pethybridge | 6-2, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Stefani Webb | 3-6, 0-4, - Kristina Paskauskas - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Julia Zhu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Delia Gaillard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 6-1, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Flavie Brugnone | 1-3, - Kristina Paskauskas - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 Finale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 4-6, 7-68 | wedstrijd detail |