WEDSTRIJD
28.07.14 | 2e ronde van de kwal. | Anke Poncelet | Ginevra Peiretti | 6-4, 6-3 | Rovereto | Clay |
STATISTIEKEN
Belgium
10.01.96, 28 Jaar
10.01.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
15.05.99, 24 Jaar
15.05.99, 24 Jaar
Anke Poncelet vs. Ginevra Peiretti - onderlinge wedstrijden
28.07.14 | 2e ronde van de kwal. | Anke Poncelet | Ginevra Peiretti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Rovereto | Clay |
Anke Poncelet form & Ginevra Peiretti form
Anke Poncelet - laatste wedstrijden
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | - | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. Anastasia Smirnova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.05.16 1e ronde | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende - Hard | ||||
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sofie Oyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Janneke Wikkerink | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Van Oost | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Anna Klasen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Possession - Hard | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Sabrina Bamburac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
22.06.15 Kwalif. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
01.06.15 1e ronde | vs. Ofri Lankri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Loreto Alonso Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Doroteja Eric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Distelmans | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rovereto - Clay | ||||
28.07.14 Kwalif. | vs. Marine Sorg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Peiretti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
21.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kim Rus | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
14.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Van Orshaegen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nina-Isabella Scholten | 1-0, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
07.04.14 1e ronde | vs. Ange Hermine Jessica Ndjayeno Gemegah | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.04.14 2e ronde | vs. Giulia Sussarello | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
10.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andrezieux Boutheon - I. hard | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Knoll | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Arantxa Andrady | 2-5, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
21.10.13 1e ronde | vs. Jasmin Steinherr | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Ginevra Peiretti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Dejnozkova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tove Kraft | 4-6, 6-2, 0-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Mara Guth | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ecker | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adele Burato | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Althea Hudson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Grekul | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Demi Tran | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Bokor | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Praefke | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Eva Vedder | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 6-4, 4-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kerstin Peckl | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Intert | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cuneo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Di Pietro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Targu Jiu - Clay | ||||
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Ocheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |