WEDSTRIJD
21.10.13 | 1e ronde van de kwal. | Anke Poncelet | Osariemen Airhunmwunde | 3-6, 6-2, 6-3 | Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Belgium
10.01.96, 28 Jaar
10.01.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nigeria
26.09.86, 37 Jaar
26.09.86, 37 Jaar
Anke Poncelet vs. Osariemen Airhunmwunde - onderlinge wedstrijden
21.10.13 | 1e ronde van de kwal. | Anke Poncelet | Osariemen Airhunmwunde | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Lagos | Hard |
Anke Poncelet form & Osariemen Airhunmwunde form
Anke Poncelet - laatste wedstrijden
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | - | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. Anastasia Smirnova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.05.16 1e ronde | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende - Hard | ||||
10.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sofie Oyen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
03.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Janneke Wikkerink | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Van Oost | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nieuwpoort - Clay | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Anna Klasen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Possession - Hard | ||||
29.06.15 1e ronde | vs. Sabrina Bamburac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
22.06.15 Kwalif. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grand Baie - Hard | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
01.06.15 1e ronde | vs. Ofri Lankri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Loreto Alonso Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Doroteja Eric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Distelmans | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rovereto - Clay | ||||
28.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Peiretti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.14 Kwalif. | vs. Marine Sorg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
21.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kim Rus | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
14.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Van Orshaegen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Nina-Isabella Scholten | 1-0, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
07.04.14 2e ronde | vs. Giulia Sussarello | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.04.14 1e ronde | vs. Ange Hermine Jessica Ndjayeno Gemegah | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ponta Delgada - Hard | ||||
10.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andrezieux Boutheon - I. hard | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Knoll | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Arantxa Andrady | 2-5, - Anke Poncelet - scratch | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
21.10.13 1e ronde | vs. Jasmin Steinherr | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Osariemen Airhunmwunde - laatste wedstrijden
W25 Lagos - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Patience Onebamhoin | 6-1, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Sri Peddi Reddy | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abiodun Oyegoke | 1-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
07.10.18 Kwalif. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 Kwalif. | vs. Abiodun Oyegoke | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
16.10.17 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sabath Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
09.10.17 Kwalif. | vs. Anette Munozova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
17.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Bissola Lassissi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.16 Kwalif. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sabath Ibrahim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.16 Kwalif. | vs. Ushna Suhail | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
14.12.15 Kwalif. | vs. Aminat Quadri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.12.15 1e ronde | vs. Ushna Suhail | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
07.12.15 1e ronde | vs. Blessing Samuel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.15 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
21.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Anke Poncelet | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
14.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Joon | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
22.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Arantxa Andrady | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
15.10.12 Kwalif. | vs. Blessing Anuna | 6-4, 3-0, Blessing Anuna - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.12 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
24.10.11 1e ronde van de kwal. | vs. Marie-Claude Ndzoudja | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
17.10.11 Kwalif. | vs. Nour Azzouz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |