INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ankita Raina vs. Andrea Gamiz - onderlinge wedstrijden
05.08.13 | 2e ronde | Ankita Raina | Andrea Gamiz | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay |
Ankita Raina form & Andrea Gamiz form
Ankita Raina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Zeel Desai | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-2, - Ankita Raina - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 2-1, Kateryna Volodko - scratch | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 2-6, 7-5, 6-78 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Linda Noskova | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Andrea Gamiz - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |