WEDSTRIJD
13.07.22 | 1e ronde | Ankita Raina | Ilay Yoruk | 6-3, 6-0 | W25 Nur | Hard |
STATISTIEKEN
Ankita Raina | Ilay Yoruk | |
1e Service % | 26/39 (67%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/26 (73%) | 13/27 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 12/39 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ankita Raina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ankita Raina | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ankita Raina | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ankita Raina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0 | ||
Ankita Raina | 5-3 | |
0-0, 40-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, A-40[BP] | ||
Ankita Raina | 1-0 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ankita Raina | 5-0 | |
0-0, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ankita Raina vs. Ilay Yoruk - onderlinge wedstrijden
13.07.22 | 1e ronde | Ankita Raina | Ilay Yoruk | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Nur | Hard |
Ankita Raina form & Ilay Yoruk form
Ankita Raina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Zeel Desai | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-2, - Ankita Raina - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 2-1, Kateryna Volodko - scratch | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 2-6, 7-5, 6-78 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Linda Noskova | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Ilay Yoruk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |