WEDSTRIJD
06.01.22 | 2e ronde | Ann Li | Anastasija Sevastova | 6-1, 6-4 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Ann Li | Anastasija Sevastova | |
1e Service % | 33/61 (54%) | 34/57 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/33 (76%) | 22/34 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/28 (57%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/57 (46%) | 20/61 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ann Li | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anastasija Sevastova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ann Li | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Anastasija Sevastova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ann Li | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasija Sevastova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ann Li | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Anastasija Sevastova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ann Li | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Anastasija Sevastova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ann Li | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Anastasija Sevastova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ann Li | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Anastasija Sevastova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ann Li | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ann Li vs. Anastasija Sevastova - onderlinge wedstrijden
06.01.22 | 2e ronde | Ann Li | Anastasija Sevastova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Ann Li form & Anastasija Sevastova form
Ann Li - laatste wedstrijden
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-3, 5-7, 0-1, - Ann Li - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Adriana Reami | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elizabeth Ionescu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Grace Min | 6-1, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mia Yamakita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Monica Niculescu | Monica Niculescu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Anastasija Sevastova - laatste wedstrijden
Austin - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 2-1, - Anastasija Sevastova - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-2, 6-75, 2-0, Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-74, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Magda Linette | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Ann Li | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.22 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.10.21 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
14.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 1-2, - Anastasija Sevastova - scratch | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Jose - Hard | ||||
02.08.21 1e ronde | vs. Petra Martic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.21 3e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 6-71, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Zarina Diyas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
24.06.21 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-2, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.06.21 2e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Christina Mchale | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail |