WEDSTRIJD
06.11.21 | Halve finale | Anna Bondar | Mayar Sherif | 4-6, 6-3, 6-3 | Argentina | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Bondar | Mayar Sherif | |
1e Service % | 67/86 (78%) | 65/86 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/67 (63%) | 37/65 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 12/21 (57%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/86 (43%) | 31/86 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Bondar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mayar Sherif | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Bondar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Mayar Sherif | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Bondar | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mayar Sherif | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Bondar | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Mayar Sherif | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Bondar | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Mayar Sherif | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Anna Bondar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mayar Sherif | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Bondar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Mayar Sherif | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Bondar | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Mayar Sherif | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Bondar | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Mayar Sherif | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Bondar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Mayar Sherif | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Bondar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Mayar Sherif | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Bondar | 2-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Mayar Sherif | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-3 | Mayar Sherif | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Bondar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Bondar vs. Mayar Sherif - onderlinge wedstrijden
27.09.22 | 1e ronde | Mayar Sherif | Anna Bondar | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Parma | Clay |
14.05.22 | Halve finale | Mayar Sherif | Anna Bondar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Karlsruhe | Clay |
06.11.21 | Halve finale | Anna Bondar | Mayar Sherif | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Argentina | Clay |
Anna Bondar form & Mayar Sherif form
Anna Bondar - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mayar Sherif - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-2, - Mayar Sherif - scratch | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 7-5, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-711, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Cori Gauff | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 7-63, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Eva Lys | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Nadia Podoroska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ann Li | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |