WEDSTRIJD
22.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Anna Chekanskaya | Fatemesadat Zanjani | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
18.02.03, 21 Jaar
18.02.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Iran
29.07.04, 19 Jaar
29.07.04, 19 Jaar
Anna Chekanskaya vs. Fatemesadat Zanjani - onderlinge wedstrijden
22.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Anna Chekanskaya | Fatemesadat Zanjani | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anna Chekanskaya form & Fatemesadat Zanjani form
Anna Chekanskaya - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Elise Renard | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Grignac | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Camilia Samel Druz | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Severine Deppner | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Helena Mohamed | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Kordik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Marie | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
05.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Brina Sulin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail |
Fatemesadat Zanjani - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Greiner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 6-1, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Toma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Zvereva | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natasa Kosanin | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Zvereva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shadchneva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.22 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 0-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Bourbotte | 4-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-72, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 3-6, 6-2, 13-15 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |