WEDSTRIJD
01.05.23 | Kwalif. | Anna Klasen | Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | W100 Wiesbaden | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Klasen | Andreea Prisacariu | |
1e Service % | 70/135 (52%) | 82/112 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/70 (64%) | 43/82 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 25/65 (38%) | 15/30 (50%) |
Benutte Breakpoints | 9/16 (56%) | 6/18 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 54/112 (48%) | 65/135 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 124/247 (50%) | 123/247 (50%) |
Dubbele fouten | 16 | 2 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Anna Klasen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Klasen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anna Klasen | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6 | ||
6-72 |
2 | ||
Anna Klasen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Klasen | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Klasen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Klasen | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Klasen | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Klasen vs. Andreea Prisacariu - onderlinge wedstrijden
01.05.23 | Kwalif. | Anna Klasen | Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W100 Wiesbaden | Clay |
Anna Klasen form & Andreea Prisacariu form
Anna Klasen - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Pohankova | - | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Helsinki - I. hard | ||||
16.11.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Andreea Prisacariu - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |