WEDSTRIJD
18.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Anna Klasen | Anita Bertoloni | 6-2, 6-3 | W25 Hamburg | I. hard |
STATISTIEKEN
Anna Klasen | Anita Bertoloni | |
1e Service % | 33/53 (62%) | 37/52 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/33 (76%) | 22/37 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/52 (46%) | 17/53 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Klasen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anita Bertoloni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Klasen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Anita Bertoloni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Klasen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Anita Bertoloni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anita Bertoloni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anna Klasen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anita Bertoloni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Klasen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Anita Bertoloni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Klasen | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Anita Bertoloni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Anna Klasen | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Anita Bertoloni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Anna Klasen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Klasen vs. Anita Bertoloni - onderlinge wedstrijden
18.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Anna Klasen | Anita Bertoloni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Hamburg | I. hard |
Anna Klasen form & Anita Bertoloni form
Anna Klasen - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Pohankova | - | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Helsinki - I. hard | ||||
16.11.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Anita Bertoloni - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ireni Lucia | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Celine Naef | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Farah Khalil | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Irene Lavino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
14.07.21 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Noka Juric | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 3-0, Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
W15 L'aquila - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde | vs. Emma Valletta | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Kendra Bunch | 5-7, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |