WEDSTRIJD
11.11.21 | 2e ronde | Anna Klasen | Kseniya Yersh | 6-2, 6-2 | W15 Helsingborg | I. hard |
STATISTIEKEN
Anna Klasen | Kseniya Yersh | |
1e Service % | 36/55 (65%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 11/28 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/46 (61%) | 22/55 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Klasen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Klasen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Klasen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Klasen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
20.01.01, 23 Jaar
20.01.01, 23 Jaar
Anna Klasen vs. Kseniya Yersh - onderlinge wedstrijden
11.11.21 | 2e ronde | Anna Klasen | Kseniya Yersh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Helsingborg | I. hard |
Anna Klasen form & Kseniya Yersh form
Anna Klasen - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Pohankova | - | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Helsinki - I. hard | ||||
16.11.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Kseniya Yersh - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 Kwalif. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |