WEDSTRIJD
20.08.20 | 1e ronde | Anna Klasen | Sophia Intert | 6-2, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Klasen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, A-40, 40-40 | ||
1-0 | Sophia Intert | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Anna Klasen | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sophia Intert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anna Klasen | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-1 | Sophia Intert | |
0-0 | ||
Anna Klasen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Sophia Intert | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Anna Klasen | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Sophia Intert | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Anna Klasen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Sophia Intert | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Klasen | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Sophia Intert | |
0-0, 30-0 | ||
Anna Klasen | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
23.06.98, 25 Jaar
23.06.98, 25 Jaar
Anna Klasen vs. Sophia Intert - onderlinge wedstrijden
20.08.20 | 1e ronde | Anna Klasen | Sophia Intert | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Anna Klasen form & Sophia Intert form
Anna Klasen - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Pohankova | - | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Helsinki - I. hard | ||||
16.11.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Sophia Intert - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 Kwalif. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aminata Sall | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail |