WEDSTRIJD
24.09.20 | 2e ronde | Anna Kubareva | Louise Kwong | 6-4, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Anna Kubareva | Louise Kwong | |
1e Service % | 49/69 (71%) | 31/47 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/49 (61%) | 11/31 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/20 (25%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/47 (66%) | 34/69 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Kubareva vs. Louise Kwong - onderlinge wedstrijden
24.09.20 | 2e ronde | Anna Kubareva | Louise Kwong | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Anna Kubareva form & Louise Kwong form
Anna Kubareva - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 3e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 3e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail |
Louise Kwong - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nadia Lagaev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Susen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jade Bornay | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Emira Stafford | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Nehanda Thomias | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |