WEDSTRIJD
07.04.21 | 1e ronde | Anna Kubareva | Rina Saigo | 6-3, 2-6, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Anna Kubareva | Rina Saigo | |
1e Service % | 66/99 (67%) | 63/96 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/66 (56%) | 35/63 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/33 (45%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/96 (48%) | 47/99 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/195 (50%) | 97/195 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Kubareva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-4 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Kubareva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Kubareva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Kubareva vs. Rina Saigo - onderlinge wedstrijden
07.04.21 | 1e ronde | Anna Kubareva | Rina Saigo | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Anna Kubareva form & Rina Saigo form
Anna Kubareva - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 3e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 3e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail |
Rina Saigo - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |