WEDSTRIJD
18.05.21 | 1e ronde | Anna-Lena Friedsam | Viktorija Golubic | 6-4, 6-71, 6-2 | Parma | Clay |
STATISTIEKEN
Anna-Lena Friedsam | Viktorija Golubic | |
1e Service % | 76/118 (64%) | 77/103 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 48/76 (63%) | 44/77 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/42 (45%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 3/16 (19%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/103 (46%) | 51/118 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/221 (52%) | 107/221 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna-Lena Friedsam | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna-Lena Friedsam | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna-Lena Friedsam | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna-Lena Friedsam | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
3 | ||
0-0 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna-Lena Friedsam | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 | Viktorija Golubic | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna-Lena Friedsam vs. Viktorija Golubic - onderlinge wedstrijden
25.09.22 | Kwalif. | Viktorija Golubic | Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Tallinn | I. hard |
18.05.21 | 1e ronde | Anna-Lena Friedsam | Viktorija Golubic | 6-4, 6-71, 6-2 | wedstrijd detail | Parma | Clay |
07.06.16 | 1e ronde | Viktorija Golubic | Anna-Lena Friedsam | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | 's-Hertogenbosch | Grass |
23.09.13 | Halve finale | Anna-Lena Friedsam | Viktorija Golubic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Loughborough | I. hard |
18.03.13 | Halve finale | Anna-Lena Friedsam | Viktorija Golubic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Sunderland | I. hard |
Anna-Lena Friedsam form & Viktorija Golubic form
Anna-Lena Friedsam - laatste wedstrijden
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peyton Stearns | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Saville | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Viktorija Golubic - laatste wedstrijden
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
09.09.23 Finale | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |