WEDSTRIJD
02.08.19 | Kwartfinale | Anna Morgina | Lian Tran | 3-4, - scratch | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Anna Morgina | Lian Tran | |
1e Service % | 18/29 (62%) | 22/31 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 7/18 (39%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 3/9 (33%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/31 (58%) | 17/29 (59%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 30/60 (50%) | 30/60 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lian Tran | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Lian Tran | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Morgina | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Lian Tran | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Morgina | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Lian Tran | |
0-0 | ||
Anna Morgina | 3-4 | |
3-4 |
2 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Morgina vs. Lian Tran - onderlinge wedstrijden
02.08.19 | Kwartfinale | Anna Morgina | Lian Tran | 3-4, Lian Tran - scratch | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Anna Morgina form & Lian Tran form
Anna Morgina - laatste wedstrijden
W15 Colorado - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
24.07.21 Halve finale | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.21 Kwartfinale | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
23.02.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.21 Kwartfinale | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.21 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.01.21 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.20 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.20 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 2e ronde | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.20 Halve finale | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.20 Kwartfinale | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |
Lian Tran - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |